Katalogové číslo: 6SALG4075
541.20 €
Na objednávku, dodanie do 37 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hĺbka | 67 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Aluminium |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev