Katalogové číslo: F00001440
6.27 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.689 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 cm |
| Výška | 15 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa, Stĺp |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev