Katalogové číslo: 5TRFOR058
1 537.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 168.75 kg |
|---|---|
| Rozmery | 170 × 375 cm |
| Šírka | 170 cm |
| Výška | 375 cm |
| Výška črepníka | 50 cm |
| Priemer črepníka | 65 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev