Katalogové číslo: F00006240
198.03 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 21.735 kg |
|---|---|
| Rozmery | 95 cm |
| Výška | 95 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev