Katalogové číslo: 6PSC691RG
1 030.74 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 20 kg |
|---|---|
| Rozmery | 73 cm |
| Priemer | 80 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hĺbka | 70 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Polystone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev