Katalogové číslo: CC0043112
Monstera deliciosa in Baq Polystone Coated Plain
Soil (Vulkastrat)
369.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15.995 kg |
|---|---|
| Rozmery | 126 cm |
| Priemer | 42 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Výška | 126 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Stĺp |
| Materiál | Polystone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev