Katalogové číslo: 6BST1178W
460.02 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 140 × 42 × 41 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 42 cm |
| Výška | 41 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev