Katalogové číslo: 6TDBG2629
18.82 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.82 kg |
|---|---|
| Rozmery | 29 cm |
| Priemer | 26 cm |
| Výška | 29 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Terakota |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev