Katalogové číslo: 6TDB02124
7.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.01 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24 cm |
| Priemer | 21 cm |
| Výška | 24 cm |
| Hĺbka | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Terakota |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev