Katalogové číslo: CC0024075
Zamioculcas in Lechuza Cilindro 23
139.48 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.119 kg |
|---|---|
| Rozmery | 105 cm |
| Priemer | 23 cm |
| Hĺbka | 17 cm |
| Výška | 105 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev