Katalogové číslo: 4ZAFLBU20
172.20 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 18.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 75 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 75 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý, Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev