Katalogové číslo: 5YURORS85
Yucca rostrata (150-180)
Stem (40-60)
836.40 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 91.8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 × 165 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Výška | 165 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Výška črepníka | 38 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená, Biela, Sivá |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev