Katalogové číslo: F00004668
Heuchera ‚Indian Summer‘ mix
12.42 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.363 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Farba listov | Zelená, Červená, Žltá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev