Katalogové číslo: 6VITA102M
447.72 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 14 kg |
|---|---|
| Rozmery | 39 × 39 × 75 cm |
| Priemer | 39 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 39 cm |
| Výška | 75 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Polyresin |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev