Katalogové číslo: 6VITA0122
1 175.88 €
Na objednávku, dodanie do 17 pracovných dní.
| Hmotnosť | 25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 57 × 57 × 120 cm |
| Priemer | 57 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 57 cm |
| Výška | 120 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Polyresin |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Other |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev