Katalogové číslo: 4VEMEM100
Veitchia (Adonidia) merrillii
3 075.00 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 337.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 200 × 350 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Výška | 350 cm |
| Priemer črepníka | 70 cm |
| Výška črepníka | 51 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Tvar kmeňa | Viac výhonový |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev