Katalogové číslo: 6PPNE5540
1 490.76 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 43 kg |
|---|---|
| Rozmery | 77 cm |
| Priemer | 93 cm |
| Výška | 77 cm |
| Hĺbka | 70 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev