Katalogové číslo: 6UNC1298W
221.40 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 37 × 37 × 56 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 37 cm |
| Výška | 56 cm |
| Hĺbka | 41 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev