Katalogové číslo: 6UNC1297W
290.28 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 46 × 38 × 68 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 38 cm |
| Výška | 68 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev