Katalogové číslo: 6PPTREA34
452.64 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 23.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 63 cm |
| Priemer | 70 cm |
| Výška | 63 cm |
| Hĺbka | 62 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev