Katalogové číslo: 6PPTREA16
205.41 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 46 cm |
| Priemer | 52 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hĺbka | 44 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev