Katalogové číslo: 6TH173095
140.22 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.33 kg |
|---|---|
| Rozmery | 49 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Výška | 49 cm |
| Hĺbka | 48 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev