Katalogové číslo: 6VSLELRB3
484.62 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hĺbka | 72 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Other |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev