Katalogové číslo: 6VSLNESU4
346.86 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 24 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Priemer | 60 cm |
| Výška | 45 cm |
| Hĺbka | 43 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev