Katalogové číslo: 6DLIT8949
410.82 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11 kg |
|---|---|
| Rozmery | 54 cm |
| Priemer | 65 cm |
| Výška | 54 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev