Katalogové číslo: 6DLITR312
282.90 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 46 cm |
| Priemer | 55 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hĺbka | 45 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev