Katalogové číslo: 6DLIT8841
Terreno
Low Balloon Clay
172.20 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Priemer | 55 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Výška | 25 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev