Katalogové číslo: 6DLIT8922
Terreno
Divider Earth
629.76 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 23.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 95 × 34 × 90 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 34 cm |
| Hĺbka | 33 cm |
| Výška | 90 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev