Katalogové číslo: 6DLIT8720
Terreno
Divider Sand
324.72 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 69 × 26 × 64 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 26 cm |
| Hĺbka | 33 cm |
| Výška | 64 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev