Katalogové číslo: 6DLIT8713
204.18 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 40 × 40 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev