Katalogové číslo: 6DLIT8930
83.64 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev