Katalogové číslo: 6DLIT8725
Terreno
110.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 20 × 20 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 20 cm |
| Hĺbka | 19 cm |
| Výška | 20 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev