Katalogové číslo: 6TDB03825
24.72 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.22 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Výška | 25 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Terakota |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev