Katalogové číslo: 6TDB04016
Terra Cotta
43.17 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 17 × 16 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Šírka | 17 cm |
| Hĺbka | 15 cm |
| Výška | 16 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Terakota |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev