Katalogové číslo: 6STRWI138
2 068.86 €
Na objednávku, dodanie do 36 pracovných dní.
| Hmotnosť | 35 kg |
|---|---|
| Rozmery | 116 × 35 × 72 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hĺbka | 35 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Stainless steel |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev