Katalogové číslo: 6STRKU666
1 180.80 €
Na objednávku, dodanie do 36 pracovných dní.
| Hmotnosť | 28 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 60 × 62 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 62 cm |
| Hĺbka | 56 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Stainless steel |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev