Katalogové číslo: 6SPEXB410
1 451.40 €
Na objednávku, dodanie do 32 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 × 43 × 74 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 43 cm |
| Výška | 74 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Stainless steel |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev