Katalogové číslo: CC0033508
Strelitzia reginae in Capi Nature Groove NL
Soil (Vulkastrat)
386.22 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 27.04 kg |
|---|---|
| Rozmery | 134 cm |
| Priemer | 43 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| Výška | 134 cm |
| Priemer črepníka | 34 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | áno |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev