Katalogové číslo: 4STNITU95
33.21 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.645 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 60 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 60 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev