Katalogové číslo: 4RHEXB270
971.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 106.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 140 × 270 cm |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 270 cm |
| Výška črepníka | 40 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev