Katalogové číslo: CC0052534
Strelitzia nicolai in Terra Cotta
Soil (Vulkastrat)
142.68 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.57 kg |
|---|---|
| Rozmery | 112 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Výška | 112 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Terakota |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev