Katalogové číslo: CC0035205
Strelitzia nicolai in Capi Nature Groove NL
Hydroculture
236.16 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 9.45 kg |
|---|---|
| Rozmery | 116 cm |
| Priemer | 43 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| Výška | 116 cm |
| Priemer črepníka | 22 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Krajina pôvodu | Holandsko |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev