Katalogové číslo: 4CAMIKK12
7.38 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.81 kg |
|---|---|
| Rozmery | 13 × 25 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 13 cm |
| Výška | 25 cm |
| Výška črepníka | 9 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev