Katalogové číslo: F00000788
3.81 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.419 kg |
|---|---|
| Rozmery | 12 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 12 cm |
| Priemer črepníka | 8 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Pestrofarebná |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev