Katalogové číslo: 4STNIT042
59.04 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.48 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 125 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 125 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev