Katalogové číslo: 6STITR102
1 279.20 €
Na objednávku, dodanie do 38 pracovných dní.
| Hmotnosť | 33 kg |
|---|---|
| Rozmery | 79 × 35 × 72 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hĺbka | 35 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev