Katalogové číslo: 4STPRKK25
369.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 40.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 130 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 130 cm |
| Výška črepníka | 28 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev