Katalogové číslo: 6POSPP021
Baq Polystone Plain
344.40 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Priemer | 37 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Výška | 90 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Polystone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev