Katalogové číslo: CC0034951
Spathiphyllum ‚Sweet Lauretta‘ in Baq Vertical Rib
233.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.535 kg |
|---|---|
| Rozmery | 104 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška | 104 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | áno |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev