Katalogové číslo: 6HKOSED50
58.18 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.386 kg |
|---|---|
| Rozmery | 49 × 49 × 8 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 49 cm |
| Výška | 8 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | slnko |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev